Collection: Buy Sweets
Buy the best quality old fashioned and retro sweets here! Includes fudge & toffee, boiled sweets, chewy sweets, liquorice sweets, pick n mix sweets, sherbets and space dusts. Spoil yourself or a friend by buying a whole jar of sweets from our select range.
-
Fruit Salad Chews
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Liquorice Allsorts
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
£3.50 - Unit price
- per
Sold out -
Traffic Light Lollipops
- Regular price
- from £3.50
- Sale price
- from £3.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Coconut Mushrooms Jar
- Regular price
- £19.99
- Sale price
- £19.99
- Regular price
-
£21.99 - Unit price
- per
Sold out -
Dolly Mixture
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
£3.50 - Unit price
- per
Sold out -
Liquorice Pipes
- Regular price
- from £4.25
- Sale price
- from £4.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Liquorice Cream Rock
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bassett's Liquorice Wands
- Regular price
- from £3.99
- Sale price
- from £3.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fresh Luxury Vanilla Fudge
- Regular price
- from £5.50
- Sale price
- from £5.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Salt Liquorice (Salty Liquorice!)
- Regular price
- from £4.99
- Sale price
- from £4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Raisins
- Regular price
- from £3.50
- Sale price
- from £3.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Banana Split Toffee
- Regular price
- from £3.50
- Sale price
- from £3.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Giant Flyers Liquorice Sticks
- Regular price
- from £4.25
- Sale price
- from £4.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Coated Cinder Toffee - Small Pieces
- Regular price
- from £3.50
- Sale price
- from £3.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blackcurrant and Liquorice (Wrapped)
- Regular price
- from £3.50
- Sale price
- from £3.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Bon Bons
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Jelly Beans
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
£3.50 - Unit price
- per
Sold out -
Pineapple Cubes
- Regular price
- from £3.25
- Sale price
- from £3.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 9
- Next page